Yook Sung-Jae ve Hwang Jung-Eum Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae, Hwang Jung-Eum, Choi Won-Young ve Lee Joon-Hyuk, JTBC’nin "Ssanggab Cart Bar" ("Ssang Gap Pocha") adlı yeni dizisinde beraber rol alacak.

Dizi, 'Mükemmellik Ödülü'ne layık görülen ve Daum’da okuyucu tarafından 10 üzerinden 10 puan alan "Ssang Gap Pocha" bir webtoondan uyarlama olacak.

"Ssanggab Cart Bar", gece geç saatlerde, bir binanın çatısında ortaya çıkan gizemli bir pojangmacha’nın (yiyecek-içecek satılan seyyar tezgâh) ve burada gerçekleşen olayları konu almaktadır. 'Ssanggab Cart Bar' adlı bu pojangmacha’nın müşterileri sadece yaşayan insanlar değildir. Ölüler de 'Ssanggab Cart Bar'ın müşterileridir.

Dizide, Yook Sung-Jae bir süpermarkette müşteri hizmetleri çalışanı olan Han Kang-Bae karakterini, Hwang Jung-Eum gizemli 'Ssanggab Cart Bar'ı işleten Wol-Joo karakterini, Choi Won-Young Takım Lideri Gwi karakterini ve Lee Joon-Hyuk Bölüm Şefi Yeom karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Package" ve "What Happens to My Family?" dizilerinin yönetmeni Jeon Chang-Geun oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine önümüzdeki Eylül ayında başlanması ve dizinin ilk bölümünün 2020 yılının başlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)