Yook Sung-Jae ve Hwang Jung-Eum Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     29-08-2019, 15:47

'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae, Hwang Jung-Eum, Choi Won-Young ve Lee Joon-Hyuk, JTBC’nin "Ssanggab Cart Bar" ("Ssang Gap Pocha") adlı yeni dizisinde beraber rol alacak.

Dizi, 'Mükemmellik Ödülü'ne layık görülen ve Daum’da okuyucu tarafından 10 üzerinden 10 puan alan "Ssang Gap Pocha" bir webtoondan uyarlama olacak.

"Ssanggab Cart Bar", gece geç saatlerde, bir binanın çatısında ortaya çıkan gizemli bir pojangmacha’nın (yiyecek-içecek satılan seyyar tezgâh) ve burada gerçekleşen olayları konu almaktadır. 'Ssanggab Cart Bar' adlı bu pojangmacha’nın müşterileri sadece yaşayan insanlar değildir. Ölüler de 'Ssanggab Cart Bar'ın müşterileridir.

Dizide, Yook Sung-Jae bir süpermarkette müşteri hizmetleri çalışanı olan Han Kang-Bae karakterini, Hwang Jung-Eum gizemli 'Ssanggab Cart Bar'ı işleten Wol-Joo karakterini, Choi Won-Young Takım Lideri Gwi karakterini ve Lee Joon-Hyuk Bölüm Şefi Yeom karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Package" ve "What Happens to My Family?" dizilerinin yönetmeni Jeon Chang-Geun oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine önümüzdeki Eylül ayında başlanması ve dizinin ilk bölümünün 2020 yılının başlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…