Shin Ye-Eun ve L’in "Welcome" Dizisinde Birlikte Rol Alacakları Doğrulandı

  Rüzgar Esintisi   |     18-09-2019, 13:15

Shin Ye-Eun'un, KBS2’un "Welcome" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

Daha önce, Shin Ye-Eun’un söz konusu dizide rol alacağı bir haber kuruluşu tarafından açıklanmış ancak doğrulanmamıştı. Shin Ye-Eun kendi ağızından dizide yer alacağını doğruladı.

Bir webtoondan uyarlama olan dram-romantik-fantastik türündeki dizi, insana dönüşebilen bir kedi ve onun sahibi etrafında dönmektedir. Oldukça zor zamanlar geçirmekte olan Sol-A, sokakta bulduğu bir kediyi (L) evine getirir. Evini açtığı kedi sayesinde yaralı kalbi iyileşmeye başlar.

Shin Ye-Eun dizide Hong-Jo’nun (L) sahibi olan Kim Sol-Ah karakterini canlandıracak. 20’lilerinde olan genç bir kızdır. İnsanları seven ve etrafındakileri korumak için elinden geleni yapan birisidir. Ancak, babası ve karşılıksız sevdiği adam da dâhil olmak üzere çevresindeki insanlar onu derinden yaralamıştır. Bu yüzden, kalbinin kapılarını herkese kapamıştır. Hayali bir webtoon sanatçısı olmaktır ve bir görsel tasarım şirketinde yeni işe girmiştir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "House of Bluebird" ve "Big" dizilerinin yönetmeni Ji Byung-Hyun oturmaktadır. Webroonu diziye "Marriage Not Dating" ve "Introvert Boss" dizilerini kaleme alan Joo Hwa-Mi uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…