Oh Ji-Ho, Ye Ji-Won, Park Se-Wan ve Kwak Dong-Yeon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     24-09-2019, 14:14

Oh Ji-Ho, Ye Ji-Won, Park Se-Wan ve Kwak Dong-Yeon, MBC’nin "No Second Chances" adlı yeni dizisinde başrolleri paylaşacak.

Dizi, Seul’un göbeğindeki 'Paradise Inn' adlı bir konuk evinde yaşayan bir grup insanın etrafında dönmektedir. Onlar, başarısızlıklarını ve hayal kırıklıklarını yenerek, tekrar ayaklarının üstüne öz güvenle basabilmeyi umut etmektedir.

Oh Ji-Ho dizide 'Paradise Inn'deki 5 numaralı odada kalan Gam Poong-Ki karakterini canlandıracak. Çekici bir görünüme sahip olduğu kadar iyi bir mizah anlayışına sahiptir.

Ye Ji-Won dizide 'Paradise Inn'deki 6 numaralı odada kalan Bang Eun-Ji karakterini canlandıracak. Bekâr ve güzel bir kadındır. Dürüst birisidir ve sıcak bir kalbe sahiptir.

Park Se-Wan dizide 'Paradise Inn'deki 4 numaralı odada kalan Geum Bak-Ha karakterini canlandıracak. Okyanus kenarında yer alan küçük bir kasabadan gelmiştir ve parlak bir kişiliğe sahiptir.

Kwak Dong-Yeon dizide 'Paradise Inn'in tam karşısında yer alan 5 yıldızlı 'Koosung Hotel'in varisi ve stratejik planlama departmanı başkanı olan Na Hae-Joon karakterini canlandıracak. Kibirli ve katı kalpli birisidir. Eğitim, aile geçmişi ve görünüm açısından hiçbir şeyden yoksun değildir.

Dizinin senaristliğini "The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop" dizisini kaleme alan Koo Hyun-Sook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…