Seo Ji-Hoon’un "Welcome" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     21-10-2019, 16:22

Seo Ji-Hoon, KBS2’un "Welcome" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Bir webtoondan uyarlama olan dram-romantik-fantastik türündeki dizi, insana dönüşebilen bir kedi (L) ve onun sahibi (Shin Ye-Eun) etrafında dönmektedir. Oldukça zor zamanlar geçirmekte olan Sol-A, sokakta bulduğu bir kediyi evine getirir. Evini açtığı kedi sayesinde yaralı kalbi iyileşmeye başlar.

Geçtiğimiz aylarda, L ve Shin Ye-Eun'un dizide rol alacağı doğrulanmıştı.

Seo Ji-Hoon dizide Lee Jae-Sun karakterini canlandıracak. Ancak, Lee Jae-Sun karakteri hakkında ayrıntılı bir bilgi henüz verilmemiştir.

Seo Ji-Hoon, şuanda, JTBC’nin Pazartesi & Salı günleri yayımlanan "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" dizisinde, halkının iyiliği için mücadele eden bir kralı canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "House of Bluebird" ve "Big" dizilerinin yönetmeni Ji Byung-Hyun oturmaktadır. Webroonu diziye "Marriage Not Dating" ve "Introvert Boss" dizilerini kaleme alan Joo Hwa-Mi uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…