"New Year’s Eve" Filmi Dev Oyuncu Kadrosuyla Göz Kamaştırıyor

Kim Kang-Woo, Yoo In-Na, Yoo Yeon-Seok, Lee Yeon-Hee, Lee Dong-Hwi, Choi Soo-Young, Chen Du-Ling, Um Hye-Ran ve Yoo Tae-Oh "New Year’s Eve" adlı yeni bir filmde beraber rol alacak.

7 Kasım’da, söz konusu filmin yapım şirketi, Acemaker Movieworks, "New Year’s Eve" filminin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunu doğruladı.

Romantik-komedi türündeki film, yeni bir yılın başlangıcında, farklı sorunlarla karşılaşan dört çiftin hikâyesini konu alacak.

Filmin yönetmen koltuğunda, "Will You Be There?" ve "Marriage Blue" filmlerinin yönetmeni Hong Ji-Young oturmaktadır.

Kim Kang-Woo filmde bir dedektif olan Ji-Ho karakterini canlandıracak. Kaba ve düşüncesiz biri gibi görünmesine karşın aslında yardımsever ve şefkatli birisidir.

Yoo In-Na filmde atletik antrenörü olan Ho-Young karakterini canlandıracak. İlk bakınca vurdum duymaz biri gibi görünmesine karşın aslında oldukça merhametli birisidir.

Yoo Yeon-Seok ve Lee Yeon-Hee filmde Arjantin’e doğru uçakla seyahat eden bir çifti, Jae-Hyun ve Jin-Ah karakterlerini canlandıracak.

Choi Soo-Young filmde sevgi dolu bir bahçıvan olan Oh-Wol karakterini canlandıracak. Erkek arkadaşını sürekli destekleyen ve onun yanında olan birisidir.

Yoo Tae-Oh filmde bir snowboardçu olan Rae-Hwan karakterini canlandıracak. Oh-Wol’un (Choi Soo-Young) erkek arkadaşıdır.

Lee Dong-Hwi bir seyahat acentesinin müdürü olan Yong-Chan karakterini canlandıracak. Nişanlısı ile evlenmeden önce birçok problemle karşı karşıya kalır.

Chen Du-Ling filmde Yong-Chan’ın (Lee Dong-Hwi) nişanlısı olan Yao-Rin karakterini canlandıracak.

Filmin çekimlerine bu ay içerisinde başlanacak. Ancak, film gösterim tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1)