"New Year’s Eve" Filmi Dev Oyuncu Kadrosuyla Göz Kamaştırıyor

  Hamlet   |     7-11-2019, 13:02

Kim Kang-Woo, Yoo In-Na, Yoo Yeon-Seok, Lee Yeon-Hee, Lee Dong-Hwi, Choi Soo-Young, Chen Du-Ling, Um Hye-Ran ve Yoo Tae-Oh "New Year’s Eve" adlı yeni bir filmde beraber rol alacak.

7 Kasım’da, söz konusu filmin yapım şirketi, Acemaker Movieworks, "New Year’s Eve" filminin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunu doğruladı.

Romantik-komedi türündeki film, yeni bir yılın başlangıcında, farklı sorunlarla karşılaşan dört çiftin hikâyesini konu alacak.

Filmin yönetmen koltuğunda, "Will You Be There?" ve "Marriage Blue" filmlerinin yönetmeni Hong Ji-Young oturmaktadır.

Kim Kang-Woo filmde bir dedektif olan Ji-Ho karakterini canlandıracak. Kaba ve düşüncesiz biri gibi görünmesine karşın aslında yardımsever ve şefkatli birisidir.

Yoo In-Na filmde atletik antrenörü olan Ho-Young karakterini canlandıracak. İlk bakınca vurdum duymaz biri gibi görünmesine karşın aslında oldukça merhametli birisidir.

Yoo Yeon-Seok ve Lee Yeon-Hee filmde Arjantin’e doğru uçakla seyahat eden bir çifti, Jae-Hyun ve Jin-Ah karakterlerini canlandıracak.

Choi Soo-Young filmde sevgi dolu bir bahçıvan olan Oh-Wol karakterini canlandıracak. Erkek arkadaşını sürekli destekleyen ve onun yanında olan birisidir.

Yoo Tae-Oh filmde bir snowboardçu olan Rae-Hwan karakterini canlandıracak. Oh-Wol’un (Choi Soo-Young) erkek arkadaşıdır.

Lee Dong-Hwi bir seyahat acentesinin müdürü olan Yong-Chan karakterini canlandıracak. Nişanlısı ile evlenmeden önce birçok problemle karşı karşıya kalır.

Chen Du-Ling filmde Yong-Chan’ın (Lee Dong-Hwi) nişanlısı olan Yao-Rin karakterini canlandıracak.

Filmin çekimlerine bu ay içerisinde başlanacak. Ancak, film gösterim tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…