Joo Won ve Kim Hee-Sun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Joo Won ve Kim Hee-Sun, SBS’in "Alice" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Bilimkurgu türündeki dizi, ölen bir kadın ile bir adamın, zaman ve mekânın sınırlarını aşarak bir araya gelmesini konu almaktadır.

Joo Won dizide bir dedektif olan Park Jin-Kyum karakterini canlandıracak. Duyguları hissedemeyen biri olarak doğmuştur. Bir gün, 'Alice' adlı bir cihaz sayesinde, zaman yolculuğu yapabilme imkanı olduğunu öğrenir ve 'Alice'in varlığı nedeniyle ortaya çıkan kaosun tam ortasında kendisini bulur. Dahası, uzun zaman önce ölen Yoon Tae-Yi ile karşılaşır.

Kim Hee-Sun dizide dahi bir fizikçi olan Yoon Tae-Yi karakterini canlandıracak. Zamanda yolculuk yapabilmeyi sağlayacak anahtarı elinde tutmaktadır. Sırları ortaya çıkarmak için Park Jin-Kyum ile beraber çalışmaya başlar ve bu süreçte kendi sırlarını da keşfeder.

Bu arada, 'MOMOLAND' grubundan Yeonwoo'nun dizide Yoon Tae-Yi’nin kız kardeşini canlandıracağı geçtiğimiz günlerde onaylanmıştı.

Dizinin yapımcılığını, birçok başarılı dizinin yapımcılığını yapmış olan The Story Works şirketi üstlenmektedir.

Dizinin ilk senaryo okuması gerçekleştirildi ve dizinin çekimlerine hazırlanılıyor. Dizi, 2020’de, Cuma ve Cumartesi günleri, SBS’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)