Joo Won ve Kim Hee-Sun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     15-11-2019, 13:12

Joo Won ve Kim Hee-Sun, SBS’in "Alice" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Bilimkurgu türündeki dizi, ölen bir kadın ile bir adamın, zaman ve mekânın sınırlarını aşarak bir araya gelmesini konu almaktadır.

Joo Won dizide bir dedektif olan Park Jin-Kyum karakterini canlandıracak. Duyguları hissedemeyen biri olarak doğmuştur. Bir gün, 'Alice' adlı bir cihaz sayesinde, zaman yolculuğu yapabilme imkanı olduğunu öğrenir ve 'Alice'in varlığı nedeniyle ortaya çıkan kaosun tam ortasında kendisini bulur. Dahası, uzun zaman önce ölen Yoon Tae-Yi ile karşılaşır.

Kim Hee-Sun dizide dahi bir fizikçi olan Yoon Tae-Yi karakterini canlandıracak. Zamanda yolculuk yapabilmeyi sağlayacak anahtarı elinde tutmaktadır. Sırları ortaya çıkarmak için Park Jin-Kyum ile beraber çalışmaya başlar ve bu süreçte kendi sırlarını da keşfeder.

Bu arada, 'MOMOLAND' grubundan Yeonwoo'nun dizide Yoon Tae-Yi’nin kız kardeşini canlandıracağı geçtiğimiz günlerde onaylanmıştı.

Dizinin yapımcılığını, birçok başarılı dizinin yapımcılığını yapmış olan The Story Works şirketi üstlenmektedir.

Dizinin ilk senaryo okuması gerçekleştirildi ve dizinin çekimlerine hazırlanılıyor. Dizi, 2020’de, Cuma ve Cumartesi günleri, SBS’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…