"Selection: The War Between Women" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrolünü Jin Se-Yun ve Kim Min-Kyu’nun paylaştığı, TV Chosun’un "Selection: The War Between Women" adlı yeni dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, kraliçe olmak isteyen kadınların arasındaki mücadeleyi konu almaktadır.

Jin Se-Yun dizide kraliçe olmak isteyen Kang Eun-Bo karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, ikiz kız kardeşi öldürülür ve kardeşinin ölümünün arkasında kimin olduğunu bulmak için kraliçe olmaya karar verir. Zayıf biri gibi görünmesine karşın amacına ulaşmak için her türlü zorluğu üstlenmeye kararlıdır. Kim Min-Kyu dizide yakışıklı ve zeki bir kral olan Lee Kyung karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali gerçek aşkı bulmaktır. Bir gün, beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır.

Bu arada, dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Lee Si-EonDo Sang-Woo ve Lee Yeol-Eum yer almaktadır.

Yayımlanan fragmanın 48 saniyesinde, Jin Se-Yun’un şu sözleri duyulmaktadır: "Ölen kraliçeyle aynı yüze sahip olduğumu söylemiştiniz."

51 saniyesinde, Eom Hyo-Seop, Jin Se-Yun’a "Kararını verdin mi?"  diye sorar. Jin Se-Yun cevap olarak, "Kraliçe olacağım."  der.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Grand Prince", "Sweet Stranger and Me", "Gunman in Joseon" ve "The Princess' Man" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 14 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)