"Selection: The War Between Women" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

Başrolünü Jin Se-Yun ve Kim Min-Kyu’nun paylaştığı, TV Chosun’un "Selection: The War Between Women" adlı yeni dizisinin grup afişi ve karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, kraliçe olmak isteyen kadınların arasındaki mücadeleyi konu almaktadır.

Jin Se-Yun dizide kraliçe olmak isteyen Kang Eun-Bo karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, ikiz kız kardeşi öldürülür ve kardeşinin ölümünün arkasında kimin olduğunu bulmak için kraliçe olmaya karar verir. Zayıf biri gibi görünmesine karşın amacına ulaşmak için her türlü zorluğu üstlenmeye kararlıdır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Eğer kraliçe olursam, kız kardeşimi öldüreni bulabilir miyim?"

Kim Min-Kyu dizide yakışıklı ve zeki bir kral olan Lee Kyung karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali gerçek aşkı bulmaktır. Bir gün, beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "O, her zaman benim yanımda. Rüyalarımda hep ortaya çıkar ve hatıralarımda hep benimledir."

Bu arada, dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Lee Si-EonDo Sang-Woo ve Lee Yeol-Eum yer almaktadır.

Do Sang-Woo dizide sokaklarda yaşayan Lee Jae-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, kendisini tahta doğru ilerleyen tehlikeli bir yolda bulur. Kang Eun-Bo'ya (Jin Se-Yun) karşı romantik duygular beslemektedir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Hayatımda daha önce hiç bu kadar güzel bir kadın görmedim."

Lee Yeol-Eum dizide soylu bir ailenin kızı olan Jo Young-Ji karakterini canlandırmaktadır. Parlak ve duygusal birisidir. Becerisizlikleri yüzünden kendisini sık sık belanın içinde bulur. Hayattaki tek amacı, Lee Kyung’un (Kim Min-Kyu) kalbini kazanmaktır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Bu kez, içtemlikle, kralın kadını olmak istiyorum."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Grand Prince", "Sweet Stranger and Me", "Gunman in Joseon" ve "The Princess' Man" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 14 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)