Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young ve Lee Do-Hyun Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     18-12-2019, 15:26


Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young ve Lee Do-Hyun, Netflix’in "Sweet Home" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Gerilim türündeki, "Sweet Home" adlı popüler bir webtoondan uyarlama olan dizi; izole edilmiş bir alanda, canavarlaşmış insanlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir.

Song Kang dizide bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakterini canlandıracak. Babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kaldığı için küçük bir apartman dairesine taşınır. Aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay meydana gelir. Diğer apartman sakinleri ile birlikte, canavarlaşmış insanlara karşı mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmaya çalışır.

Lee Jin-Wook dizide gizemli bir adam olan Pyeon Sang-Wook karakterini canlandıracak.

Lee Si-Young dizide orijinal hikâyede yer almayan Seo Yi-Kyung karakterini canlandıracak. Sert birisidir.

Lee Do-Hyun dizide Lee Eun-Hyuk karakterini canlandıracak. Kaygısız ama oldukça akıllı birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Kim Nam-Hee, Go Min-Si, Park Gyu-Young, Ko Yoon-Jung, Kim Kap-Soo ve Kim Sang-Ho yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Dream High", "Dream High 2", "School 2013", "Secret", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini yöneten Lee Eung-Bok oturmaktadır. Webtoonu diziye Heung So-Ri, Kim Hyung-Min ve Park So-Ri olmak üzere üç isim uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)
SON HABERLER
Tümünü Gör


TEST & ANKET

Tümünü Gör

EN POPULER DİZİLER


GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…