"Itaewon Class" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-12-2019, 17:19

Ana kadrosunda Park Seo-Joon, Kim Da-Mi, Yoo Jae-Myung ve Nara’nın yer aldığı, JTBC’nin "Itaewon Class" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, adaletsiz bir dünyada yükselmeyi başaran inatçı ve cesur bir grup insanın etrafında dönmektedir. Itaewon’da 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin sahibi, Jang Dae-Hee (Yoo Jae-Myung) ve onun oğlu (Ahn Bo-Hyun), Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) hayatını mahvetmekle kalmaz, babasının ölümüne neden olurlar. Park Sae-Ro-Yi, intikam almak için sahibi oldukları 'Jagga' restoran zincirini yok etmeye karar verir ve aynı bölgede bir restoran açar.

Bu arada dizi, Jo Gwang-Jin tarafından kaleme alınan "Itaewon Class" adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Yayımlanan fragman Nara’nın şu sözleri ile başlamaktadır, "Sen, benim için çok parlaksın,"  ve ardından Kim Da-Mi, "Sadece sıradan biri değilsin. (Seni) Harika bir adam haline getireceğim,"  der. Son olarak, Park Seo-Joon’un şu sözleri duyulur, "Bana ne yapacağın, umurumda değil. İstediğim her şeyi gerçekleştirerek yaşayacağım."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Love in the Moonlight", "Discovery of Romance" ve "Big" dizilerinin yönetmeni Kim Sung-Yoon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 31 Ocak 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)