Jinyoung Yeni Bir Filmde Rol Alacak

Jinyoung, "Yacha" ("The Angel Without, The Devil Within") adlı yeni bir filmin ana kadrosunda yer alacak.

Film, Çin’de, 'Yacha' adındaki seri katilin izini süren bir NIS ajanı (Sol Kyung-Gu) ile kayıp yüksek mevkili Kuzey Koreli bir yetkiliyi ararken, ajan olarak Çin’e sürülen bir savcının (Park Hae-Soo) etrafında dönmektedir. Kang-In, Shenyang, Çin’de, gizli bir operasyonu yöneten bir NIS ajanıdır. Soğukkanlı bir adamdır. Hedefine ulaşmak için her türlü aracı kullanmaktan çekinmez. O ve ekibi, Çin’de, 'Yacha' takma adındaki, insanları taciz eden ve öldüren acımasız bir katilin peşindedir. Ji-Hoon, Seul Merkez Bölge Savcılığı’nda, görevli bir savcıdır. Ne olursa olsun, her zaman yasaları takip eden birisidir. Bir gün, Shenyang, Çin’e sürülür ve burada kendi prensiplerine tamamen aykırı bir yol izleyen Kang-In ile karşı karşıya gelir.

Jinyoung filmde Kang-In’in (Sol Kyung-Gu) takım lideri olduğu ekibin en genç ve yeni üyesi olan Jung-Dae karakterini canlandırmaktadır.

Ayrıca dizinin ana kadrosunda; Lee El, Yang Dong-Geun ve Song Jae-Rim de yer almaktadır. Lee El filmde ekibin kıdemli üyesi Hee-Won karakterini ve Song Jae-Rim filmde ekibin önce harekete geçen ve sonra soru soran üyesi Jae-Gyu karakterini canlandırmaktadır.

Filmin yönetmen koltuğunda "The Prison" filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Na-Hyun oturmaktadır.

Filmin çekimlerine 31 Aralık’ta başlandı.

Kaynak: (1)