Ji Chang-Wook ve Kim You-Jung’un Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacakları Kesinleşti

Ji Chang-Wook ve Kim You-Jung, Lifetime'ın "Convenience Store Saet-Byul" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

29 Ocak’ta, dizinin yapımcıları, her iki oyuncunun da söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, 24 saat açık bir markettin, yarı zamanlı çalışanı ile o marketin işletmecisinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir gün, Choi Dae-Hyun, aralarında Jung Saet-Byeol’un da bulunduğu bir grup liseli kız öğrenciye rastlar. Baş belası gibi görünen liseli kızlar, Choi Dae-Hyun’dan kendileri için marketten sigara almasını ister. Choi Dae-Hyun onlar için sigara alır. Ayrıca, Jung Saet-Byeol onun telefon numarasını alır ancak hiçbir zaman Choi Dae-Hyun’u aramaz. 4 yıl sonra, bu ikili, bir markette çalışan-patron olarak tekrar karşılaşır.

Ji Chang-Wook dizide küçük bir marketin işletmecisi olan Choi Dae-Hyun karakterini canlandıracak. Yakışıklı olduğu kadar oldukça sakar birisidir. Eskiden büyük bir şirkette çalışmaktaydı.

Kim You-Jung dizide küçük bir markete yarı zamanlı olarak çalışan Jung Saet-Byeol karakterini canlandıracak. Lise yıllarında, tam bir baş belasıydı. Ancak şimdi, adalet ve ahlak duygusu oldukça güçlü olan bir üniversite öğrencisidir.

Filmin yönetmen koltuğunda, "Punch", "Whisper" ve "The Fiery Priest" dizilerinin yönetmeni Lee Myung-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın sonbahar mevsiminde yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)