Jin Se-Yun Yeni Bir Dizide Jang Ki-Yong ve Lee Soo-Hyuk İle Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     30-01-2020, 15:15

Jang Ki-Yong ve Lee Soo-Hyuk, KBS2’nun "Born Again" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakterleri canlandıracak ve Jin Se-Yun’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Romantik-gizem türündeki dizi, kaderleri dramatik bir şekilde birbirlerine bağlı olan 1980’lerde yaşayan iki adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, tamamen farklı kişiliklerle tekrar hayata gelir. Ancak, birbirine bağlı olan dramatik kaderleri değişmemiştir.

Jang Ki-Yong dizide 1980’li yıllarda, yalnız bir insan olan Kong Ji-Cheol karakterini canlandıracak. Babası gibi kötü bir insan olmayı reddetmektedir. Reenkarnasyon ile tekrar hayata gelir. 2020 yılında, artık o, elit bir tıp öğrencisi olan Cheon Jong-Beom’dur.

Lee Soo-Hyuk dizide 1980’li yıllarda, bir dedektif olan Cha Hyeong-Bin karakterini canlandıracak. Reenkarnasyon ile tekrar hayata gelir. 2020 yılında, artık o, bir savcı olan Kim Soo-Hyeok’tur. Suçların babadan oğula genler yoluyla geçtiğine inanmaktadır.

Jin Se-Yun eğer teklifi kabul ederse dizide Jung Ha-Eun karakterini canlandıracak. Ancak, karakter hakkında daha fazla ayrıntılı bir açıklama yapılmadı. Jin Se-Yun, şuanda, "Queen: Love And War" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırıyor.

Ayrıca, dizideki üç karakterin bir aşk üçgeni içerisinde olacağı açıklandı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Liver or Die" dizisinin yönetmeni Jin Hyung-Wook oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…