Jin Se-Yun’un "Born Again" Dizisinde Yer Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     3-02-2020, 15:10

Jin Se-Yun, KBS2’nun "Born Again" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz günlerde, Jang Ki-Yong ve Lee Soo-Hyuk’un dizide erkek başrol karakterleri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Jin Se-Yun Yeni Bir Dizide Jang Ki-Yong ve Lee Soo-Hyuk İle Birlikte Rol Alabilir

Dizi, kaderleri dramatik bir şekilde birbirlerine bağlı olan 1980’lerde yaşayan iki adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, tamamen farklı kişiliklerle tekrar hayata gelir. Ancak, birbirine bağlı olan dramatik kaderleri değişmemiştir.

Jin Se-Yun dizide 1980’li yıllarda, 'Old Future' adlı bir sahaf dükkânı işleten Jung Ha-Eun karakterini canlandıracak. Dilate kardiyomiyopati (bir kalp hastalığı) hastasıdır. 2020 yılında, artık o, bir arkeolog olan Jung Sa-Bin’dir.

Jin Se-Yun, şuanda, "Queen: Love And War" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Liver or Die" dizisinin yönetmeni Jin Hyung-Wook oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Nisan ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…