Jang Na-Ra Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Jang Na-Ra, Go Joon, Park Byung-Eun ve Jung Gun-Joo, tvN'in "Oh My Baby" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Romantik-komedi türündeki dizi, aşkı bulmaktan veya evlenmekten umudunu kaybetmiş bir kadının etrafında dönmektedir. Ancak, bir gün, hayatına üç erkek girer.

Jang Na-Ra dizide 'The Baby' adlı bir ebeveyn dergisinin müdür yardımcısı olarak çalışan Jang Ha-Ri karakterini canlandıracak. 39 yaşında ve bekâr birisidir. Tam bir işkolik olduğu için son 10 yıldır herhangi bir ilişkisi olmamıştır. Evlenmekten umudunu kesmiş olsa da bir çocuğunun olması konusunda özlem duymaktadır.

Go Joon dizide serbest fotoğrafçı olan Han Yi-Sang karakterini canlandıracak. Sürekli kendisini mutlu edecek hobiler aramaktadır. Hemen hemen her şeyden şikâyet etmesine karşın, söz konusu işi olunca oldukça heveslidir. Jang Ha-Ri (Jang Na-Ra) ile kötü bir şekilde tanışırlar ve bu durum daha sonraları da bu şekilde devam eder.

Park Byung-Eun dizide çocuk doktoru Yoon Jae-Young karakterini canlandıracak. Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yakın arkadaşıdır. Bekâr bir baba olan Yoon Jae-Young bu durumla başa çıkmaya çalışmaktadır.

Jung Gun-Joo dizide Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yeni çaylak çalışanı olan Choi Kang-Eu-Ddeum karakterini canlandıracak. Pozitif bir kişiliğe sahiptir ve Jang Ha-Ri’ye hayrandır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Tunnel", "The Beauty Inside" ve "Voice 3" dizilerinin yönetmeni Nam Ki-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan No Sun-Jae oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)