"Time to Hunt" Filminin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-02-2020, 14:40

Ana kadrosunda, Lee Je-Hoon, Choi Woo-Sik, Ahn Jae-Hong, Park Jung-Min ve Park Hae-Soo’nun yer aldığı, "Time to Hunt" filminin iki yeni afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Film, Güney Kore’de yakın gelecekte gerçekleşen kurgusal bir hikâyeye dayanmaktadır. Ülkeyi finansal bir kriz vurur ve buna bağlı olarak gecekondulaşmada büyük bir artış meydana gelir. Gecekondulaşmanın olduğu bölgede bir grup genç hayatta kalabilmek için suç işler. Joon-Seok (Lee Je-Hoon) şehirden ayrılmak ve yeni bir hayata başlamak istemektedir. Bu yüzden, bir suç planı hazırlar ve arkadaşları Ki-Hoon (Choi Woo-Sik), Jang-Ho (Ahn Jae-Hong) ve Sang-Soo (Park Jung-Min) ile birlikte planı devreye sokar. Ancak, çok geçmeden Han (Park Hae-Soo) adında gizemli bir adam peşlerine düşer.

Filmin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Bleak Night" filmi ile Mavi Dragon Film Festivali, Daejong Film Ödülleri, Busan Film Eleştirmenleri Derneği ve çeşitli yurtdışı film festivallerinde 'Çaylak Yönetmen Ödülü'nü kazanan Yoon Sung-Hyun oturmaktadır.

Film 26 Şubat'ta, Güney Kore’de gösterime girecek.

Kaynak: (1)