Park Si-Hoo ve Ko Sung-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     13-02-2020, 14:30

Park Si-Hoo ve Ko Sung-Hee, TV Chosun’un "Wind, Cloud and Rain" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, tarihsel gerçek karakterler ile kurgusal karakterlerin bir araya getirildiği bir romandan uyarlamadır. Joseon Hanedanlığı zamanında yaşanan zorlu bir taht mücadelesini konu almaktadır.

Park Si-Hoo dizide ülkenin en iyi yüz okuyucusu olan Choi Chun-Joong karakterini canlandıracak. Prestijli bir ailede dünyaya gelmiştir. Ancak, ailesi öldürüldükten sonra bir falcı olarak aşağı tabakadan bir halk olur. Daha sonra, ülkenin en aranan yüz okuyucusu olur ve Joseon’un en güçlü insanlarından biri haline gelir. Joseon’un kaderinin farkındadır ve bunu değiştirmeye karar verir. Ayrıca, kendisini sevdiği kadına adamış birisidir.

Ko Sung-Hee dizide Kral Cheoljong'un kızı olan Prenses Lee Bong-Ryeon karakterini canlandıracak. İnsanların kaderini görmek gibi özel bir yeteneğe sahiptir. Onun için bu yeteneği hem bir lütuf hem de bir lanettir. Bir gün, Choi Chun-Joong ile tanışır ve birlikte Joseon’un kaderini değiştirmeye çalışır.

Ayrıca, dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda, Jeon Kwang-Leol ve Sung Hyuk yer almaktadır. İlk başlarda, dizide Jeon Kwang-Leol’un canlandırdığı karakteri canlandırması için Song Seung-Heon’a teklif götürülmüştü. Ancak, oyuncu bu teklifi reddetti.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Different Dreams", "Saimdang, Light's Diary" ve "Bride of the Century" dizilerinin yönetmeni Yun Sang-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Diary Of A Night Watchman" dizisini kaleme alan Bang Ji-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…