Seohyun, Ko Kyung-Pyo ve Kim Hyo-Jin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     21-02-2020, 16:31

Seohyun, Ko Kyung-Pyo ve Kim Hyo-Jin, JTBC’nin "Private Life" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacaklar.

Dizi, istemeden ulusal gizlilik gerektiren konulara dâhil olan ve hayatta kalabilmek için büyük bir şirkete karşı savaşan bir dolandırıcının etrafında dönmektedir.

Seohyun dizide bir dolandırıcı olan Cha Joo-Eun karakterini canlandıracak. Dolandırıcılık yapan bir ailede büyümüştür ve hayatta kalmak için ailesi gibi dolandırıcı olmayı seçmiştir.

Ko Kyung-Pyo dizide gizemli bir adam olan Lee Jung-Hwan karakterini canlandıracak. 'SL Electronics' adlı büyük bir şirketin geliştirme takımı lideri kimliğine bürünerek, Cha Joo-Eun’a (Seohyun) yaklaşır.

Kim Hyo-Jin dizide en iyi dolandırıcılardan biri olan Jung Bok-Gi karakterini canlandıracak. Diğer dolandırıcıları bile rahatlıkla dolandırabilen birisidir. Cha Joo-Eun’nun (Seohyun) ailesini dolandırtan sonra Çin’e kaçar ve o zamandan bu yana kimse ondan haber alamamıştır. Ancak, bir gün, tekrar ortaya çıkar.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…