"Memorist" Dizisinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     26-02-2020, 15:42

Başrolünü Yoo Seung-Ho ve Lee Se-Young’un paylaştığı, tvN’in "Memorist" adlı yeni dizisinin grup afişi yayımlandı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, dokunduğu insanların anılarını okuyabilen bir dedektif (Yoo Seung-Ho) ile dahi bir profilcinin (Lee Se-Young), gizemli bir seri katili yakalamak için beraber çalışmasını konu almaktadır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Cho Seong-Ha, Ko Chang-Seok, Jun Hyo-Seong ve Yun Ji-On yer almaktadır.

Yayımlanan grup afişinde, "önce harekete geç"  ve "önce düşün"  olmak üzere karakterler iki gruba ayrılmıştır. "önce harekete geç"  grubunda üç dedektif yer almaktadır; en önde Dong Baek (Yoo Seung-Ho) ve arkada sağ tarafta Ko Chang-Seok ve Yun Ji-On. "önce düşün"  grubunda, dahi bir suç profilcisi olan Han Sun-Mi (Lee Se-Young), polis kuvvetlerinin bölümlerinden birisinin başı olan Lee Shin-Woong (Cho Seong-Ha) ve bir haber muhabiri olan Kang Ji-Eun (Jun Hyo-Seong) yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Tooth and the Nail", "The Chosen: Forbidden Cave", "Horror Stories II" ve "The Neighbors" filmlerinin yönetmeni Kim Whee’nin yanı sıra "Dear My Room" dizisinin yönetmeni So Jae-Hyun oturmaktadır. Bu dizi, Kim Whee’nin yönetmenliğini yaptığı ilk dizi olacak.

Dizinin ilk bölümü, 11 Mart'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…