"Memorist" Dizisinin Yeni Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 27-02-2020, 15:13

Başrolünü Yoo Seung-Ho ve Lee Se-Young’un paylaştığı, tvN’in "Memorist" adlı yeni dizisinin üç fragmanı yayımlandı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, dokunduğu insanların anılarını okuyabilen bir dedektif (Yoo Seung-Ho) ile dahi bir profilcinin (Lee Se-Young), gizemli bir seri katili yakalamak için beraber çalışmasını konu almaktadır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Cho Seong-Ha, Ko Chang-Seok, Jun Hyo-Seong ve Yun Ji-On yer almaktadır.

Yayımlanan ilk fragmanda, Dong Baek (Yoo Seung-Ho) bilordo topunu kullanarak karşısındaki kişinin suç dolu anılarını okur ve suçluya bilardo sopası ile vurur. Ardından ekranda şu yazılar belirir: "Dünyada daha önce hiç görülmemiş, devlet tarafından yetkilendirilmiş bir kahraman ortaya çıkıyor."

Dong Baek'in amiri olan Koo Kyung-Tan (Ko Chang-Seok), "Devlet tarafından yetkilendirilmiş kahraman yine belaya neden oldu! Saldırı suçlu!"  manşetli bir haber izledikten sonra Dong Baek'e kızgın bir şekilde, "Polis misin yoksa haydut musun? Sadece seni tekmelemeliyim!" demektedir.

Yayımlanan ikinci fragmanda da Dong Baek (Yoo Seung-Ho) bir başka bir suçlunun suç dolu anılarını okur ve suçluya bir yumruk atar. Aynı şekilde ekranda şu yazılar belirir: "Dünyada daha önce hiç görülmemiş, devlet tarafından yetkilendirilmiş bir kahraman ortaya çıkıyor."

Dong Baek'in amiri olan Koo Kyung-Tan (Ko Chang-Seok), "Devlet tarafından yetkilendirilmiş kahraman yine belaya neden oldu! Saldırı suçlu!"  manşetli bir gazete okuduktan sonra Dong Baek'e kızgın bir şekilde, "Dedektif misin, haydut musun?"  diye sorar ve Dong Baek içinden şunları söyler: "Sadece süper güçlerimi bugün tekrar esnettim."

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Tooth and the Nail", "The Chosen: Forbidden Cave", "Horror Stories II" ve "The Neighbors" filmlerinin yönetmeni Kim Whee’nin yanı sıra "Dear My Room" dizisinin yönetmeni So Jae-Hyun oturmaktadır. Bu dizi, Kim Whee’nin yönetmenliğini yaptığı ilk dizi olacak.

Dizinin ilk bölümü, 11 Mart'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)