"Wind, Cloud and Rain" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 17-03-2020, 13:55

Başrolünü Park Si-Hoo ve Ko Sung-Hee, TV Chosun’un "Wind, Cloud and Rain" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, Joseon Hanedanlığı zamanında yaşanan zorlu bir taht mücadelesini konu almaktadır.

Park Si-Hoo dizide ülkenin en iyi yüz okuyucusu olan Choi Chun-Joong karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir ailede dünyaya gelmiştir. Ancak, ailesi öldürüldükten sonra bir falcı olarak aşağı tabakadan bir halk olur. Daha sonra, ülkenin en aranan yüz okuyucusu olur ve Joseon’un en güçlü insanlarından biri haline gelir. Joseon’un kaderinin farkındadır ve bunu değiştirmeye karar verir. Ayrıca, kendisini sevdiği kadına adamış birisidir.

Ko Sung-Hee dizide Kral Cheoljong'un kızı olan Prenses Lee Bong-Ryeon karakterini canlandırmaktadır. İnsanların kaderini görmek gibi özel bir yeteneğe sahiptir. Onun için bu yeteneği hem bir lütuf hem de bir lanettir. Bir gün, Choi Chun-Joong (Park Si-Hoo) ile tanışır ve birlikte Joseon’un kaderini değiştirmeye çalışır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Different Dreams", "Saimdang, Light's Diary" ve "Bride of the Century" dizilerinin yönetmeni Yun Sang-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Diary Of A Night Watchman" dizisini kaleme alan Bang Ji-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)