"When My Love Blooms" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrollerini Yoo Ji-Tae, Lee Bo-Young, Jinyoung ve Jeon So-Nee’nin paylaştığı, tvN’in "When My Love Blooms" adlı yeni dizisinin ana fragmanı yayımlandı.

Dizi, 20’li yaşlarında, birbirlerinin ilk aşkı olan Han Jae-Hyun (Yoo Ji-Tae) ve Yoon Ji-Soo’nun (Lee Bo-Young), 40’lı yaşlarında tekrar bir araya gelmesini konu almaktadır.

Yoo Ji-Tae dizide hırslı ve başarılı bir iş adamı olan Han Jae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. 20’li yaşlarında bir üniversite öğrencisiyken farklı bir insandı. O zamanlar, öğrenci hareketlerinde yer alırdı. Ancak şimdi sadece zenginlik ve saygınlık peşinde olan birisidir. İlk aşkı olan Yoon Ji-Soo (Lee Bo-Young) ile yıllar sonra tekrar karşılaştıktan sonra kendini sorgulamaya başlar. Jinyoung dizide 20’li yaşlarındaki Han Jae-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

Lee Bo-Young dizide bir anne ve bir taşeron işçisi olarak çalışan Yoon Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır. Zor bir hayat yaşamaktadır. Ancak durumu ne olursa olsun tereddüt etmeyen birisidir. Yıllar sonra karşılaştığı ilk aşkı (Yoo Ji-Tae) ile hayatlarının ikinci baharını yaşamaya başlarlar. Jeon So-Nee dizide 20’li yaşlarındaki Yoon Ji-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Should We Kiss First" dizisinin yönetmeni Son Jung-Hyun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 25 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)