"Born Again" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 16-04-2020, 14:42

Başrolünü Jang Ki-Yong, Jin Se-Yun ve Lee Soo-Hyuk’un paylaştığı, KBS2’nun "Born Again" adlı yeni dizisinin dördüncü fragmanı ve yeni bir afişi yayımlandı.

Dizi, kaderleri dramatik bir şekilde birbirlerine bağlı olan 1980’lerde yaşayan iki adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, tamamen farklı kişiliklerle tekrar hayata gelir. Ancak, birbirine bağlı olan dramatik kaderleri değişmemiştir.

Jang Ki-Yong dizide 1980’li yıllarda, yalnız bir insan olan Kong Ji-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Babası gibi kötü bir insan olmayı reddetmektedir. Reenkarnasyon ile tekrar hayata gelir. 2020 yılında, artık o, elit bir tıp öğrencisi olan Cheon Jong-Beom’dur.

Jin Se-Yun dizide 1980’li yıllarda, 'Old Future' adlı bir sahaf dükkânı işleten Jung Ha-Eun karakterini canlandırmaktadır. Dilate kardiyomiyopati (bir kalp hastalığı) hastasıdır. 2020 yılında, artık o, bir arkeolog olan Jung Sa-Bin’dir.

Lee Soo-Hyuk dizide 1980’li yıllarda, bir dedektif olan Cha Hyeong-Bin karakterini canlandırmaktadır. Reenkarnasyon ile tekrar hayata gelir. 2020 yılında, artık o, bir savcı olan Kim Soo-Hyeok’tur. Suçların babadan oğula genler yoluyla geçtiğine inanmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Liver or Die" dizisinin yönetmeni Jin Hyung-Wook oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 20 Nisan’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)