Gong Yoo ve Bae Doo-Na Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Gong Yoo ve Bae Doo-Na, Netflix’in "The Sea of Tranquility" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

21 Nisan’da, Gong Yoo’nun ajansı, Management SOOP, oyuncusunun diziden teklif aldığını doğruladı.

Gerilim-bilim kurgu türündeki dizi, gelecekte, çölleşmiş dünyayı terk eden insanların etrafında dönmektedir. Dünya çölleştiği için yiyecek ve su sıkıntısı yaşayan insanlar, terk edilmiş bir araştırma üssünden gizemli bir takım örnekler alması için özel bir ekibi Ay’a gönderir.

Gong Yoo eğer teklifi kabul ederse dizide Uzay ve Havacılık İdaresi'nde görevli bir asker olan Yoon-Jae karakterini canlandıracak. Üstün çalışma kabiliyeti ve karizması ile ekibinin liderliğini yapmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde, Bae Doo-Na'ya dizide kadın başrolü canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncunun bu teklifi değerlendirme aşamasında olduğu bilinmektedir. Bae Doo-Na eğer teklifi kabul ederse dizide Ji-An karakterini canlandıracak. Ay’a gönderilen ekibin bir üyesi olur.

Ayrıca dizinin yapımcılığını, ünlü film yıldızı, Jung Woo-Sung yapacak ve bu dizi Jung Woo-Sung’un yapımcılığını üstlendiği ilk dizi olacak.

Dizinin senarist koltuğunda, "The Great Battle" ve "Never Ending Story" filmlerini kaleme alan Park Eun-Kyo oturmaktadır.

Toplamda 8 bölümden oluşacak dizinin çekimlerine bu yılın Ağustos ayında başlanacak. Ancak dizinin yayın tarihi hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1), (2)