"Oh My Baby" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Jang Na-RaGo JoonPark Byung-Eun ve Jung Gun-Joo’nun yer aldığı, tvN'in "Oh My Baby" adlı yeni dizisinin 5 dakika 12 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, aşkı bulmaktan ve evlenmekten umudunu kaybetmiş ancak bir çocuğunun olmasını çok isteyen bir kadının (Jang Na-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, hayatına üç erkek girer.

Jang Na-Ra dizide 'The Baby' adlı bir ebeveyn dergisinin müdür yardımcısı olarak çalışan Jang Ha-Ri karakterini canlandırmaktadır. 39 yaşında ve bekâr birisidir. Tam bir işkolik olduğu için son 10 yıldır herhangi bir ilişkisi olmamıştır.

Go Joon dizide serbest fotoğrafçı olan Han Yi-Sang karakterini canlandırmaktadır. Jang Ha-Ri (Jang Na-Ra) ile kötü bir şekilde tanışırlar ve bu durum daha sonraları da bu şekilde devam eder.

Park Byung-Eun dizide çocuk doktoru Yoon Jae-Young karakterini canlandırmaktadır. Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yakın arkadaşıdır. Bekâr bir baba olan Yoon Jae-Young bu durumla başa çıkmaya çalışmaktadır.

Jung Gun-Joo dizide Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yeni çaylak çalışanı olan Choi Kang-Eu-Ddeum karakterini canlandırmaktadır. Pozitif bir kişiliğe sahiptir ve Jang Ha-Ri’ye hayrandır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Tunnel", "The Beauty Inside" ve "Voice 3" dizilerinin yönetmeni Nam Ki-Hoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Mirror of the Witch" dizisini kaleme alan No Sun-Jae oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 13 Mayıs’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)