Cho Yeo-Jeong ve Go Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     22-06-2020, 14:30

Cho Yeo-Jeong ve Go Joon, KBS2’nun "If You Cheat, You Die" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

22 Haziran’da, her iki oyuncunun ajansından bir kaynak, Cho Yeo-Jeong ve Go Joon’un söz konusu dizide rol alacağını doğruladı ve ilk senaryo okumanın bugün gerçekleştiğini bildirdi.

Dram-komedi türündeki dizi, kendilerini suçlu hissetmelerine rağmen kötü şeyler yapmaya devam eden bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Cho Yeo-Jeong dizide popüler bir roman yazarı olan Jang Yeo-Joo karakterini canlandıracak. Kitapları çok satanlar listesine kolayca girmektedir.

Go Joon dizide bir boşanma avukatı olan Han Woo-Sung karakterini canlandıracak.

Ayrıca dizide Yeon Woo’nun rol alacağı kesinleşirken, Kim Young-Dae’ye diziden teklif götürüldüğü açıklandı.

Yeon Woo dizide bir üniversite öğrencisi olan Mi-Rae karakterini canlandıracak. Gerçekten ne düşündüğünü anlamanın zor olduğu biri insandır.

Kim Young-Dae eğer teklifi kabul ederse dizide Ulusal İstihbarat Servisi ajanı olan Kang Yeo-Joo canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "My Golden Life", "Oh My Venus" ve "My Husband Got a Family" dizilerinin yönetmeni Kim Hyung-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Queen of Mystery" ve "Queen of Mystery 2" dizilerini kaleme alan Lee Sung-Min yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…