Jo Byeong-Gyu, Kim Se-Jeong ve Yu Jun-Sang Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Jo Byeong-Gyu, Kim Se-Jeong, Yu Jun-Sang, Yum Hye-Ran ve Ahn Suk-Hwan, OCN’in "Amazing Rumor" ("Extraordinary Rumor") adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

'Extraordinary Rumor' adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Jo Byeong-Gyu dizide bir lise öğrencisi olan So Moon karakterini canlandıracak. 'Counter'ın en genç üyesidir ve özel yeteneği fiziksel gücüdür. Çocukken geçirdikleri gizemli bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir.

Kim Se-Jeong dizide 'Counter'ın bir üyesi olan Do Ha-Na karakterini canlandıracak. Onun özel yeteneği, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir.

Yu Jun-Sang dizide eski bir polis memuru olan Ga Mo-Tak karakterini canlandıracak. İnanılmaz bir kuvvete sahiptir. 7 yıl önce, geçirdiği bir kazada hafızasını kaybeder. Adalet duygusu güçlü dürüst bir insandır. So Moon’un (Jo Byeong-Gyu) akıl hocasıdır.

Yum Hye-Ran dizide noodle restoranın şefi olan Chu Mae-Ok karakterini canlandıracak. Onun özel yeteneği, iyileştirebilme gücüdür. 'Counter'ın dayanak noktasıdır.

Ahn Suk-Hwan dizide 'Counter'ın en yaşlı üyesi olan Choi Jang-Mool karakterini canlandıracak. 'Counter'ların arasında yaşayan bir efsanedir. 'Counter'ın giderlerini yönetmekle sorumludur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "0.0MHz" ve "Death Bell 2: Bloody Camp" filmlerinin yanı sıra "Vampire Prosecutor 2" dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Yoo Sun-Dong oturmaktadır. Webtoonu diziye "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)