"Alice" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-07-2020, 13:26

Başrolünü Joo Won ve Kim Hee-Sun’un paylaştığı, SBS’in "Alice" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, ölen bir kadın (Kim Hee-Sun) ile bir adamın (Joo Won), zaman ve mekânın sınırlarını aşarak bir araya gelmesini konu almaktadır.

Joo Won dizide bir dedektif olan Park Jin-Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Duyguları hissedemeyen biri olarak doğmuştur. Bir gün, 'Alice' adlı bir cihaz sayesinde, zaman yolculuğu yapabilme imkanı olduğunu öğrenir ve 'Alice'in varlığı nedeniyle ortaya çıkan kaosun tam ortasında kendisini bulur. Dahası, kendisi hakkında büyük bir sır öğrenir ve uzun zaman önce ölen annesi (Kim Hee-Sun) ile karşılaşır.

Kim Hee-Sun dizide dahi bir fizikçi olan Yoon Tae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Zamanda yolculuk yapabilmeyi sağlayacak anahtarı elinde tutmaktadır. Sırları ortaya çıkarmak için Park Jin-Gyeom (Joo Won) ile beraber çalışmaya başlar ve bu süreçte kendi sırlarını da keşfeder.

Yayımlanan fragman, Kim Hee-Sun’un şu sözleri ile başlamaktadır: "Annen senin için her şeyi yapabilir, Jin-Gyeom"

Yoon Tae-Yi (Kim Hee-Sun), tek oğlunu korumaya çalışırken çeşitli olaylarla ve sıkıntılarla karşı karşıya kalmaktadır. Park Jin-Gyeom (Joo Won), annesinin yaşadığı zorlukları ve çektiği acılara tanık olmaktadır. İlerleyen sahnelerde, Park Jin-Gyeom annesinin bilinçsiz vücuduna sarılarak, "Anne!"  diye haykırır.

Fragmanın son sahnelerinde, Yoon Tae-Yi zaman gezginlerinin varlığını kanıtlayabileceğine söz verir ve Park Jin-Gyeom annesini bulmaya ve onu her ne pahasına olursa olsun korumaya kararlı olduğunu belirtir.

Dizinin ilk bölümü, 28 Ağustos'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)