Kim Yo-Han, So Ju-Yeon ve Yeo Hoi-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Kim Yo-Han, So Ju-Yeon ve Yeo Hoi-Hyun, "A Love So Beautiful" adlı yeni bir dizide başrolü paylaşacak.

27 Temmuz’da, her üç oyuncunun da söz konusu dizide rol alacakları doğrulandı.

2017 yapımı, aynı adı taşıyan popüler bir Çin dizisinden uyarlama olan dizi, üç lise öğrencisinin okul hayatını konu almaktadır.

Kim Yo-Han dizide Chun Ji Lisesi’nde bir öğrenci olan 17 yaşındaki Cha-Heon karakterini canlandıracak. Yakışıklı olduğu kadar da zeki birisidir. Ders notları oldukça iyidir. Kendini iyi bir şekilde iyi ifade edemediği için dışarıdan bakılınca soğuk biri gibi görünmektedir. Ancak aslında sıcak kalpli birisidir.

So Ju-Yeon dizide bir lise öğrencisi olan 17 yaşındaki Shin So-Yi karakterini canlandıracak. Cha-Heon’dan (Kim Yo-Han) hoşlanmaktadır. Cha-Heon’a olan aşkını her seferinde itiraf eden neşeli ve sevimli birisidir. Ancak bir o kadar da sakardır.

Yeo Hoi-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Woo Dae-Sung karakterini canlandıracak. Chun Ji Lisesi’ne yeni transfer olmuştur. Yetenekli bir yüzücüdür. Kısa süre içerisinde, Shin So-Yi’ye (So Ju-Yeon) karşı romantik duygular beslemeye başlar. Ancak duygularını Shin So-Yi’ye itiraf etmez, bunun yerine sessizce onun yanında kalır.

Dizi, bu yıl içinde KakaoM ve Kakao'nun yeni video platformunda yayımlanacak. Ayrıca, her bölümü 20 dakika olmak üzere toplam 24 bölümden oluşacak.

Kaynak: (1)