"Zombie Detective" Dizisinin İlk Fragmanı ve İlk Afişi Yayımlandı

Başrolünü Choi Jin-Hyuk ve Park Ju-Hyun’un paylaştığı, KBS2’nun "Zombie Detective" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.

Dizi, zombi olan özel bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönmektedir. Son iki yıldır, insanların arasına karışıp dikkat çekmemek ve hayatta kalabilmek için bir köydeki insanların davranışlarını taklit eder. Burada, anlaşılması mümkün olmayan konuşmasını ve garip yürüyüşünü düzeltmek için büyük çaba sarf eder. Ardından bir şehre gelir ve burada özel dedektif olarak bir ofis açar.

Yayımlanan fragmanda şu yazılar okunmaktadır: "Seri cinayet davası çözülmeden kalıyor… Bir adam, davanın merkezinde yer alıyor… Geri döndürülemez tehlikeli karşılaşma."

Dizinin yapımcılığını, daha önce "The Producers" ve "Go Back Couple" dizilerinin yapımını üstlenmiş olan KBS’in variety bölümü üstlenecek.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Producers" dizisinin yönetmenlerinden Shim Jae-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Someone Behind You", "Dark Forest - 4 Horror Tales", "Roommates - 4 Horror Tales", "Forbidden Floor - 4 Horror Tales" ve "February 29 - 4 Horror Tales" korku-gerilim türündeki filmleri kaleme alan Baek Eun-Jin yapmaktadır.

Kaynak: (1)