"Private Lives" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-08-2020, 13:07

Ana kadrosunda, Seohyun, Ko Kyung-Pyo, Kim Hyo-Jin ve Kim Young-Min’in yer aldığı, JTBC’nin "Private Lives" adlı yeni dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, istemeden ulusal sırları içeren bir konuya dâhil olan ve hayatta kalabilmek için büyük bir şirkete karşı savaşan bir dolandırıcının (Seohyun) etrafında dönmektedir.

Seohyun dizide bir dolandırıcı olan Cha Joo-Eun karakterini canlandırmaktadır. Dolandırıcılık yapan bir ailede büyümüştür ve hayatta kalmak için ailesi gibi dolandırıcı olmayı seçmiştir. Bir kılık değiştirme ustasıdır.

Ko Kyung-Pyo dizide gizemli bir adam olan Lee Jung-Hwan karakterini canlandırmaktadır. 'SL Electronics' adlı büyük bir şirketin geliştirme takımı lideri kimliğine bürünerek, Cha Joo-Eun’a (Seohyun) yaklaşır.

Kim Hyo-Jin dizide en iyi dolandırıcılardan biri olan Jung Bok-Gi karakterini canlandırmaktadır. Diğer dolandırıcıları bile rahatlıkla dolandırabilen birisidir. Cha Joo-Eun’nun (Seohyun) ailesini dolandırdıktan sonra Çin’e kaçar ve o zamandan bu yana kimse ondan haber alamamıştır. Ancak, bir gün, tekrar ortaya çıkar.

Kim Young-Min dizide Jung Bok-Gi’nin (Kim Hyo-Jin) ortağı olan Kim Jae-Wook karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Jackpot" ve "Temperature of Love" dizilerinin yönetmeni Nam Gun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "My Beautiful Bride" ve "Heartless City" dizilerini kaleme alan Yoo Sung-Yeol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 16 Eylül’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)