"Alice" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 25-08-2020, 14:47

Başrolünü Joo Won ve Kim Hee-Sun’un paylaştığı, SBS’in "Alice" adlı yeni dizisinin 9 Dakika 59 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, ölen bir kadın (Kim Hee-Sun) ile bir adamın (Joo Won), zaman ve mekânın sınırlarını aşarak bir araya gelmesini konu almaktadır.

Joo Won dizide bir dedektif olan Park Jin-Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Duyguları hissedemeyen biri olarak doğmuştur. Bir gün, 'Alice' adlı bir cihaz sayesinde, zaman yolculuğu yapabilme imkanı olduğunu öğrenir ve 'Alice'in varlığı nedeniyle ortaya çıkan kaosun tam ortasında kendisini bulur. Dahası, kendisi hakkında büyük bir sır öğrenir ve uzun zaman önce ölen annesi (Kim Hee-Sun) ile karşılaşır.

Kim Hee-Sun dizide dahi bir fizikçi olan Yoon Tae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Zamanda yolculuk yapabilmeyi sağlayacak anahtarı elinde tutmaktadır. Sırları ortaya çıkarmak için Park Jin-Gyeom (Joo Won) ile beraber çalışmaya başlar ve bu süreçte kendi sırlarını da keşfeder.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Reunited Worlds", "Beautiful Gong Shim" ve "A Girl Who Sees Smells" dizilerinin yönetmeni Baek Soo-Chan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, 28 Ağustos'ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)