Lee Ji-Ah, Kim So-Yeon ve Eugene’nin "Penthouse" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

SBS’in "Penthouse" adlı yeni dizisinin ana kadrosu kesinleşti.

2 Eylül’de, SBS’ten bir kaynak; Lee Ji-Ah, Kim So-Yeon, Eugene, Uhm Ki-Joon, Shin Eun-Kyung, Bong Tae-Gyu, Yoon Jong-Hoon, Park Eun-Seok ve Yoon Joo-Hee’nin söz konusu dizinin ana kadrosunda yer alacağını doğruladı.

Dizi, Gangnam’da, elit kesimin yaşadığı, 'Penthouse' adlı 100 katlı lüks bir apartman kompleksinde yaşayan bir grup kadının etrafında dönmektedir. Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür.

Lee Ji-Ah dizide 'Penthouse'un kraliçesi olarak adlandırılan Sim Soo-Ryeon karakterini canlandıracak. Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir ve hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmemiştir. Zarif ve ağırbaşlı birisidir.

Kim So-Yeon dizide 'Penthouse' sakinlerinden biri olan Cheon Seo-Jin karakterini canlandıracak. Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Gösterişli, kibirli ve aşırı derecede hırslı birisidir.

Eugene dizide elit kesime dâhil olabilmek için her şeyi yapmayı göze alan Oh Yoon-Hee karakterini canlandıracak. Fakir bir ailede dünyaya gelmiştir ve hayatını maddi zorluklarla geçirmiştir. Yapabildiği her türlü işte çalışmıştır. Ayrıca, çocuklarının başarılı birer hayatı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Elit kesime girebilirse, çocuklarının hayatta başarılı olma şanslarının daha yüksek olduğunu düşünmektedir.

Uhm Ki-Joon dizide Sim Soo-Ryeon’un (Lee Ji-Ah) kocası olan Joo Dan-Ta karakterini canlandıracak. Bir gayrimenkul yatırım firmasının yöneticisidir ve alanında tam bir dâhidir.

Shin Eun-Kyung dizide 'Penthouse' sakinlerinden biri olan Kang Ma-Ri karakterini canlandıracak. Yakın zamanda, bir servete sahibi olmuştur ve gizlice çifte bir hayat sürmektedir.

Bong Tae-Gyu dizide 'Penthouse' sakinlerinden biri olan Lee Kyu-Jin karakterini canlandıracak. Ebeveynleri yargıç-avukat olan zengin bir ailenin tek çocuğudur. Tam bir ana kuzusudur. Bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaktadır.

Yoon Jong-Hoon dizide Cheon Seo-Jin’in (Kim So-Yeon) kocası olan Ha Yoon-Cheol karakterini canlandıracak. Çalıştığı hastanende VIP bölümünün baş cerrahıdır. Bir erkeğin zenginliğe ve güce sahip olması gerektiğine inan hırslı birisidir.

Park Eun-Seok dizide bir sanat okulunda beden eğitim öğretmeni olarak çalışan Goo Ho-Dong karakterini canlandıracak. Oldukça kurnaz birisidir.

Yoon Joo-Hee dizide Lee Kyu-Jin’in (Bong Tae-Gyu) eşi olan Go Sang-A karakterini canlandıracak. Eskiden bir spiker olarak çalışmaktaydı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Return" ve "Take Care of Us, Captain" dizilerinin yönetmeni Joo Dong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol " ve "Unni Is Alive" dizilerini kaleme alan Kim Sun-Ok yapmaktadır. Yönetmen Joo Dong-Min ve Senarist Kim Sun-Ok daha önce birlikte "The Last Empress" dizisinde birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümü, önümüzdeki Ekim ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)