Oh Jung-Se ve Sung Dong-Il "Mount Jiri" Dizisinde Rol Alacak

Oh Jung-Se ve Sung Dong-Il, "Mount Jiri" dizisinin ana kadrosuna katıldı.

Dram-gizem türündeki dizi, Güney Kore'nin en yüksek dağı olan 'Jiri Dağı'nın gizemli ve keşfedilmemiş bölgelerine tırmanan insanları kurtarmaya çalışan bir grup bekçinin etrafında dönmektedir.

Oh Jung-Se dizide Jiri Dağı Milli Parkı'nın bir bekçisi olan Jung Goo-Young karakterini canlandıracak. Başkalarını kurtarmanın anahtarının önce kendini kurtarmak olduğuna inanan son derece pratik birisidir. İşini tam saatinde bırakır, düzenli olarak tatil günlerini kullanır ve izinli olduğu günlerde neredeyse ortadan kaybolur.

Sung Dong-Il dizide Jiri Dağı Milli Parkı'nın, Haedong Şubesi başkanı olan Jo Dae-Jin karakterini canlandıracak. Hayatının yarısını bir dağ bekçisi olarak geçirdiği için ona 'Jiri Dağı Adamı' olarak seslenmektedirler. Kendisini tamamen işine adamış, genç bekçilerin sorumluluklarını alan basit ve dürüst bir adamdır.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Ju Ji-Hoon ve Jun Ji-Hyun’un dizide başrolü paylaşacağı doğrulanmıştı.

Ju Ji-Hoon dizide Jiri Dağı Milli Parkı'nda yeni çalışmaya başlayan bir bekçi olan Kang Hyun-Jo karakterini canlandıracak. Harp okulundan mezun olan Kang Hyun-Jo, bir zamanlar ordu kaptanıydı. Kimseye anlatamayacağı bir sırrı vardır.

Jun Ji-Hyun dizide Jiri Dağı Milli Parkı'nın en iyi bekçisi olan Seo Yi-Gang karakterini canlandıracak. Jiri Dağı hakkında neredeyse her şeyi bilmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, Dream High", "Dream High 2", "School 2013", "Secret", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini yöneten Lee Eung-Bok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Phantom", "3 Days", "Signal" ve "Kingdom" dizilerini kaleme Kim Eun-Hee yapmaktadır.

Dizinin hangi yayın kanalı aracılığı ile yayımlanacağı henüz belirlenmedi. Dizinin çekimlerine bu ay başlanması ve önümüzdeki yıl yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)