"Snowdrop" Dizisinin Ana Kadrosu ve Dizi Hakkındaki Bilgiler Açıklandı

JTBC’nin "Snowdrop" adlı yeni dizisinin ana kadrosunun yanı sıra konusu ve ana karakterleri hakkındaki bilgiler açıklandı.

5 Ekim’de, JTBC’den bir kaynak; Jung Hae-In, 'BLACKPINK' grubundan Jisoo, Kim Hye-Yoon, Jang Seung-Jo, Yoon Se-Ah ve Jung Eugene’nin dizinin ana kadrosunda yer alacağını doğruladı.

Dizi, Güney Kore'nin diktatör bir hükümet tarafından yönetildiği 1987 yılında geçmektedir. Kanlar içindeki Im Soo-Ho (Jung Hae-In), saklanmak için Hosoo Kadın Üniversitesi'nin öğrenci yurduna girer. Onu bulan Eun Young-Cho (Jisoo) saklanmasına yardım eder. İkilinin arasında çok geçmeden romantik bir ilişki başlar.

Jung Hae-In dizide prestijli bir üniversitede yüksek lisans öğrencisi olan Im Soo-Ho karakterini canlandıracak. Yarı Koreli yarı Almandır. Karizmatik olduğu kadar da gizemli birisidir. Kör bir randevuda tanıştığı ve kalbini kaptırdığı Eun Young-Cho (Jisoo) ile öğrenci kız yurdunda saklandığı sırada tekrar karşılaşır.

Jisoo dizide Hosoo Kadın Üniversitesi'nde İngiliz Edebiyatı öğrencisi olan Eun Young-Cho karakterini canlandıracak. Im Soo-Ho (Jung Hae-In) ile ilk kez kör bir randevuda tanışır ve görür görmez ona aşık olur.

Kim Hye-Yoon dizide bir öğrenci kız yurdunda telefon operatörü olarak çalışan Kye Boon-Ok karakterini canlandıracak. Maddi açıdan kötü bir aileden geldiği için üniversiteye gitmekten vazgeçmiştir. Üniversite öğrencisi gibi davranarak Eun Young-Cho ile kör bir randevuya katılır. Daha sonra kendini bir olayın içinde bulur.

Jang Seung-Jo dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nde takım lideri olarak görev alan Lee Kang-Moo karakterini canlandıracak. Hiçbir zaman kurallarından ödün vermeyen, prensip sahibi birisidir.

Yoon Se-Ah dizide Hosoo Kadın Üniversitesi'nin öğrenci yurdunun müdiresi olan Pi Seung-Hee karakterini canlandıracak.

Jung Eugene dizide Ulusal İstihbarat Servisi ajanı olan Jang Han-Na karakterini canlandıracak. İşine tutku ile bağlı olan birisidir.

Dizinin yapım ekibinde, "SKY Castle" dizisinde de beraber çalışmış olan Yönetmen Jo Hyun-Tak ve Senarist Yoo Hyun-Mi yer alacak. Daha önce, Yönetmen Jo Hyun-Tak "Mirror of the Witch" ve "Who Are You" dizilerinin yönetmenliğini, Senarist Yoo Hyun-Mi "Golden Cross" ve "Bridal Mask" dizilerinin senaristliğini de yapmıştır.

Dizinin ilk bölümü, 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)