"The Uncanny Counter" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda, Jo Byeong-Gyu, Kim Se-Jeong, Yu Jun-Sang ve Yum Hye-Ran’ın yer aldığı, OCN’in "The Uncanny Counter" adlı yeni dizisinin altıncı fragmanı yayımlandı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Jo Byeong-Gyu dizide bir lise öğrencisi olan So Moon karakterini canlandırmaktadır. 'Counter'ın en genç üyesidir ve özel yeteneği fiziksel gücüdür.  Kim Se-Jeong dizide 'Counter'ın bir üyesi olan Do Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir. Yu Jun-Sang dizide eski bir polis memuru olan Ga Mo-Tak karakterini canlandırmaktadır. İnanılmaz bir kuvvete sahiptir.  Yum Hye-Ran dizide noodle restoranın şefi olan Chu Mae-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, iyileştirebilme gücüdür.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "0.0MHz" ve "Death Bell 2: Bloody Camp" filmlerinin yanı sıra "Vampire Prosecutor 2" dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Yoo Sun-Dong oturmaktadır. Webtoonu diziye "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü 28 Kasım’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)