Oh Yeon-Seo ve Jung Woo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Oh Yeon-Seo ve Jung Woo, Kakao TV'nin "Crazy Person in the Area" ("The Crazy Guy in This District") adlı yeni bir dizisinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, hayatları alt üst olmuş iki kişinin arasında romantik ilişkiyi konu almaktadır. No Whi-O, yaşadığı bir olay sonrasında öfke kontrolünde sorunlar yaşamaya başlar ne kadar uğraşsa da öfkesini kontrol etmeyi başaramaz. Bu süre zarfında, çılgın biri olan Lee Min-Kyung ile tanışır ve birbirlerine karşı romantik duygular beslemeye başlarlar.

Jung Woo dizide bir dedektif olan No Whi-O karakterini canlandıracak. Oldukça iyi bir hayata sahip olduğunu düşünürken yaşadığı bir olay sonucunda hayatı alt üst olur. Öfkesini kontrol edemeyen, her şeye sinirlenen çılgın bir adama dönüşür.

Oh Yeon-Seo dizide bir kariyer kadını olan Lee Min-Kyung karakterini canlandıracak. Yaşadığı bir olay sonucunda sıradan hayatı çöker ve artık kimseye güvenemez olur. En ufak şeylerde kuruntu yapmaya başlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Diary of a Prosecutor" dizisinin ve "Age of Youth" serisinin yönetmenliğini yapan Lee Tae-Gon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2021 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1)