"Sweet Home" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-Young ve Lee Do-Hyun’un yer aldığı, Netflix’in "Sweet Home" adlı yeni dizisinin ana fragmanı yayımlandı.

Yayımlanan fragmanda, 18+, şiddet ve vahşet içerikli görüntüler yer almaktadır.

Gerilim türündeki, "Sweet Home" adlı popüler bir webtoondan uyarlama olan dizi; izole edilmiş bir alanda, canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönmektedir.

Song Kang dizide bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kaldığı için küçük bir apartman dairesine taşınır. Aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay meydana gelir. Diğer apartman sakinleri ile birlikte, canavarlara karşı mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmaya çalışır.

Lee Jin-Wook dizide gizemli bir adam olan Pyeon Sang-Wook karakterini canlandırmaktadır. Herkesin bir gangster olduğunu zannettiği eski bir dedektiftir.

Lee Si-Young dizide sert bir kadın olan Seo Yi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Özel kuvvetlerde hizmet veren eski bir itfaiyecidir.

Lee Do-Hyun dizide oldukça zeki ve soğukkanlı birisi olan Lee Eun-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Gizemli salgında, apartman sakinlerine liderlik etmekte oldukça yardımı olur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Dream High", "Dream High 2", "School 2013", "Secret", "Descendants of the Sun", "Goblin" ve "Mr. Sunshine" dizilerini yöneten Lee Eung-Bok oturmaktadır. Webtoonu diziye Heung So-Ri, Kim Hyung-Min ve Park So-Ri olmak üzere üç isim uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümü 18 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)