OCN, "The Uncanny Counter" Dizisinin 2 Sezonu Hakkındaki Soruları Yanıtladı
  • Maysa
  • 23-12-2020, 14:11

"The Uncanny Counter", yeni bir sezon ile izleyicisi ile buluşabilecek mi?

23 Aralık’ta, çeşitli kaynaklar OCN’nin "The Uncanny Counter" dizisinin 2. sezonu için ana kadrodaki oyuncuların programlarını kontrol ettiklerini bildirdi.

Konu ile ilgili içeriden biri şu açıklamalarda bulundu: "Başlangıçta dizinin sezonluk bir dizi haline gelmesiyle ilgili bir plan olmadığı için, yapım ekibinin birkaç şeyi göz önünde bulundurması gerekiyor. En büyük etken, başrol oyuncularının programı. Bu yüzden bunu kontrol etmek zorundalar. Ekip şu anda, Eylül 2021'de 2. sezonun çekimlerine başlama ve 2022'nin ilk yarısında 2. sezonu yayımlama olasılığını konuşuyor."

OCN, çıkan bu haberlere yanıt olarak, "The Uncanny Counter" dizisini sezonluk bir diziye dönüştürme aşamasında olduklarını doğruladı. Ancak yapım ekibinin detaylarını ve çekim takvimini henüz net bir şekilde kararlaştırılmadığını belirtti.

Bir webtoondan uyarlama olan "The Uncanny Counter", kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "0.0MHz" ve "Death Bell 2: Bloody Camp" filmlerinin yanı sıra "Vampire Prosecutor 2" dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Yoo Sun-Dong oturmaktadır. Webtoonu diziye "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon uyarlamaktadır.

"The Uncanny Counter", her Cumartesi & Pazar akşamı OCN ekranında yayımlanmaktadır.

Kaynak: (1)