OCN, "The Uncanny Counter" Dizisinin 2 Sezonu Hakkındaki Soruları Yanıtladı

  Maysa   |     23-12-2020, 14:11

"The Uncanny Counter", yeni bir sezon ile izleyicisi ile buluşabilecek mi?

23 Aralık’ta, çeşitli kaynaklar OCN’nin "The Uncanny Counter" dizisinin 2. sezonu için ana kadrodaki oyuncuların programlarını kontrol ettiklerini bildirdi.

Konu ile ilgili içeriden biri şu açıklamalarda bulundu: "Başlangıçta dizinin sezonluk bir dizi haline gelmesiyle ilgili bir plan olmadığı için, yapım ekibinin birkaç şeyi göz önünde bulundurması gerekiyor. En büyük etken, başrol oyuncularının programı. Bu yüzden bunu kontrol etmek zorundalar. Ekip şu anda, Eylül 2021'de 2. sezonun çekimlerine başlama ve 2022'nin ilk yarısında 2. sezonu yayımlama olasılığını konuşuyor."

OCN, çıkan bu haberlere yanıt olarak, "The Uncanny Counter" dizisini sezonluk bir diziye dönüştürme aşamasında olduklarını doğruladı. Ancak yapım ekibinin detaylarını ve çekim takvimini henüz net bir şekilde kararlaştırılmadığını belirtti.

Bir webtoondan uyarlama olan "The Uncanny Counter", kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "0.0MHz" ve "Death Bell 2: Bloody Camp" filmlerinin yanı sıra "Vampire Prosecutor 2" dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Yoo Sun-Dong oturmaktadır. Webtoonu diziye "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon uyarlamaktadır.

"The Uncanny Counter", her Cumartesi & Pazar akşamı OCN ekranında yayımlanmaktadır.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…