Yoo In-Na "Snowdrop" Dizisinde Rol Alacak

Yoo In-Na’nın JTBC’nin "Snowdrop" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacağı kesinleşti.

Geçtiğimiz aylarda dizinin ana kadrosunda Jung Hae-In, 'BLACKPINK' grubundan Jisoo, Kim Hye-Yoon, Jang Seung-Jo, Yoon Se-Ah ve Jung Eugene’nin yer alacağı doğrulanmıştı.

Dizi, Güney Kore'nin diktatör bir hükümet tarafından yönetildiği 1987 yılında geçmektedir. Kanlar içindeki Im Soo-Ho (Jung Hae-In), saklanmak için Hosoo Kadın Üniversitesi'nin öğrenci yurduna girer. Onu bulan Eun Young-Cho (Jisoo) saklanmasına yardım eder. İkilinin arasında çok geçmeden romantik bir ilişki başlar.

Yoo In-Na dizide bir devlet hastanesinde yetenekli bir cerrah olarak çalışan Kang Chung-Ya karakterini canlandıracak. Ameliyathanedeki becerileri ona güvenilir bir cerrah olarak sağlam bir ün kazandırmaktadır. Ancak gizemli bir kişiliğe sahiptir ve herkesten bir şeyler saklıyor gibi görünmektedir.

Dizinin yapım ekibinde, "SKY Castle" dizisinde de beraber çalışmış olan Yönetmen Jo Hyun-Tak ve Senarist Yoo Hyun-Mi yer alacak. Daha önce, Yönetmen Jo Hyun-Tak "Mirror of the Witch" ve "Who Are You" dizilerinin yönetmenliğini, Senarist Yoo Hyun-Mi "Golden Cross" ve "Bridal Mask" dizilerinin senaristliğini de yapmıştır.

Dizinin ilk bölümü, 2021 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)