"Penthouse" Dizisi Toplam 3 Sezondan Oluşacak
  • Maysa
  • 28-12-2020, 13:27

"Penthouse" yeni sezonla izleyicisinin karşısına döneceği kesinleşti!

28 Aralık’ta, diziden bir kaynak, dizinin 2. sezonun çekimlerine başlandığını doğruladı. Ayrıca dizinin yayın günlerini Cuma ve Cumartesi olarak değiştirmeyi planladıklarını bildirdi. Ancak yayın tarihi henüz belirsiz.

Başlangıçta "Penthouse" dizisinin toplam 20 bölümden oluşması planlanmıştı. Ancak bir bölüm uzatılarak toplam 21 bölüme çıkartıldı. Dizinin hem 2. sezonu hem de 3. sezonu 12’şer bölümden oluşacak.

"Penthouse", Gangnam’da, elit kesimin yaşadığı, 'Penthouse' adlı 100 katlı lüks bir apartman kompleksinde yaşayan bir grup kadının etrafında dönmektedir. Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Return" ve "Take Care of Us, Captain" dizilerinin yönetmeni Joo Dong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol " ve "Unni Is Alive" dizilerini kaleme alan Kim Sun-Ok yapmaktadır. Yönetmen Joo Dong-Min ve Senarist Kim Sun-Ok daha önce birlikte "The Last Empress" dizisinde birlikte çalışmıştı.

"Penthouse" her Pazartesi & Salı günleri SBS ekranlarında yayımlanmaktadır.

Kaynak: (1)