"Red Sky" Dizisinin ilk Fragmanı Yayımlandı

Ana kadrosunda Kim You-Jung, Ahn Hyo-Seop, Gong Myung ve Kwak Si-Yang’ın yer aldığı, SBS’in "Red Sky" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Jung Eun-Gwol tarafından kaleme alınan 'Hong Chun-Gi' adlı bir romandan uyarlama olan dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, görme engelli olmasına karşın yetenekli olan bir ressam (Kim You-Jung) ile görme engelli olmasına karşın yıldızları okuyabilen bir astroloğun (Ahn Hyo-Seop) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Yayımlanan fragmanda, Kim You-Jung "Boyamak istediğim bir yüz var"  ve Ahn Hyo-Seop "Görmek istediğim bir gökyüzü var"  demektedir.

Gong Myung dizide Prens Anpyeong karakterini canlandırmaktadır. Özgür ruhlu bir romantik gibi görünmesine karşın derin yalnızlığını herkesten saklamaktadır. Kwak Si-Yang dizide ne pahasına olursa olsun kral olmayı kafasına koymuş olan Prens Soo-Yang karakterini canlandırmaktadır. Bu amacı doğrultusunda oldukça zalim ve hırslı birisidir.

Yayımlanan fragmanda, Gong Myung "Kalbime yazmak istediğim bir isim var"  ve Kwak Si-Yang "Çalmak istediğim bir kader var"  demektedir.

Fragman, ekrandaki şu sözlerle son bulmaktadır: "Kızıl gökyüzüne boyanmış tek kader."

Bu arada, "The Moon Embracing The Sun" ve "Sungkyunkwan Scandal" dizileri de Yazar Jung Eun-Gwol’un kaleme aldığı romanlardan uyarlanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hyena", "You Who Came From the Stars" ve "Tree With Deep Roots" dizilerinin yönetmeni Jang Tae-Yoo oturmaktadır.

Kaynak: (1)