"Monster" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

Başrolünü Shin Ha-Kyun ve Yeo Jin-Goo, JTBC’nin "Monster" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, 20 yıl önce meydana gelen bir seri cinayet davasının tekrar gün yüzüne çıkması ile gelişen olayları konu almaktadır. Bir zamanlar, yetenekli bir dedektif olan Lee Dong-Sik’in (Shin Ha-Kyun) hayatı, 20 yıl önce bir seri cinayet davası yüzünden mahvolur. Ancak, şimdi hayatını mahveden seri katil tekrar ortaya çıkmıştır. Yeni ortağı (Yeo Jin-Goo) ile birlikte seri katili yakalamaya çalışır.

Fragman, Lee Dong-Sik’in (Shin Ha-Kyun) birini öldürdüğünü itiraf etmesiyle başlamaktadır. Han Joo-Won (Yeo Jin-Goo) ona nasıl yaptığını sorduğunda Lee Dong-Shik çiğ et dilmeyi bırakır ve ürkütücü bir gülümsemeyle başını kaldırıp ona bakar.

Bir sonraki sahnede, Han Joo-Won (Yeo Jin-Goo) zifiri karanlıkta boş bir arazide koşmaktadır. Sanki belirli bir şey arıyormuş gibi el fenerini yukarıda tutmaktadır. Ardından Lee Dong-Sik’in (Shin Ha-Kyun) şu sözleri duyulur: "Burada sır yok. Birisi her zaman her şeyi izliyor."

Ekranda, "Canavar hangimiz?" yazısı belirir ve iki karakter boş arazide karşı karşıya gelir. Han Joo-Won (Yeo Jin-Goo) katilin kim olduğunu sorar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Hip-Hop Teacher" ve "At Eighteen" dizilerinin yönetmeni Shim Na-Yeon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini  "The Light in Your Eyes", "Mad Dog", "My Only Love Song" dizilerini kaleme alan Kim Soo-Jin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Şubat ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)