"Penthouse 2" Dizisinin İlk Fragmanları Yayımlandı

  Maysa   |     13-01-2021, 14:18

Başrollerini Lee Ji-Ah, Kim So-Yeon, Eugene ve Uhm Ki-Joon’un paylaştığı, SBS’in "Penthouse 2" dizisinin ilk iki fragmanı yayımlandı.

Dizi, Gangnam’da, elit kesimin yaşadığı, 'Penthouse' adlı 100 katlı lüks bir apartman kompleksinde yaşayan bir grup kadının etrafında dönmektedir. Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür.

Dizinin ilk sezonu "Penthouse"un geçtiğimiz günlerde sezon finali yayımlandı.

Yayımlanan ilk fragman 'İntikam henüz başlamadı bile'  yazısı ile başlamaktadır. Cheon Seo-Jin (Kim So-Yeon) bir performans sahneliyor ve ardından yere düşerken Joo Dan-Tae'nin (Uhm Ki-Joon) "Gerçek ruh eşimi bulduğumu hissediyorum"  dediği duyulur. Ardından Oh Yoon-Hee (Eugene), "Neden bu kadar korkuyorsun Cheon Seo-Jin?"  der.

Bae Ro-Na (Kim Hyun-Soo) okulda zorbalığa uğrar ve Joo Seok-Hoon (Kim Young-Dae) "Ro-Na ve ben…"  sözleri duyulur. Ha Yoon-Cheol (Yoon Jong-Hoon) Amerika’dan dönmüştür ve Cheon Seo-Jin onun boğazına yapışır. Ha Yoon-Cheol ona şunları söyler, "Dönüşüm seni gerçekten rahatsız etmiş gibi görünüyor."  Joo Dan-Tae sırıtır ve "Ne harika bir kadın"  dediği duyulur. Fragman, "Henüz hiçbir şeye başlamadım"  sözleri ile biter.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Return" ve "Take Care of Us, Captain" dizilerinin yönetmeni Joo Dong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol " ve "Unni Is Alive" dizilerini kaleme alan Kim Sun-Ok yapmaktadır. Yönetmen Joo Dong-Min ve Senarist Kim Sun-Ok daha önce birlikte "The Last Empress" dizisinde birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümü, 19 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…