"Penthouse 2" Dizisinin İlk Fragmanları Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-01-2021, 14:18

Başrollerini Lee Ji-Ah, Kim So-Yeon, Eugene ve Uhm Ki-Joon’un paylaştığı, SBS’in "Penthouse 2" dizisinin ilk iki fragmanı yayımlandı.

Dizi, Gangnam’da, elit kesimin yaşadığı, 'Penthouse' adlı 100 katlı lüks bir apartman kompleksinde yaşayan bir grup kadının etrafında dönmektedir. Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür.

Dizinin ilk sezonu "Penthouse"un geçtiğimiz günlerde sezon finali yayımlandı.

Yayımlanan ilk fragman 'İntikam henüz başlamadı bile'  yazısı ile başlamaktadır. Cheon Seo-Jin (Kim So-Yeon) bir performans sahneliyor ve ardından yere düşerken Joo Dan-Tae'nin (Uhm Ki-Joon) "Gerçek ruh eşimi bulduğumu hissediyorum"  dediği duyulur. Ardından Oh Yoon-Hee (Eugene), "Neden bu kadar korkuyorsun Cheon Seo-Jin?"  der.

Bae Ro-Na (Kim Hyun-Soo) okulda zorbalığa uğrar ve Joo Seok-Hoon (Kim Young-Dae) "Ro-Na ve ben…"  sözleri duyulur. Ha Yoon-Cheol (Yoon Jong-Hoon) Amerika’dan dönmüştür ve Cheon Seo-Jin onun boğazına yapışır. Ha Yoon-Cheol ona şunları söyler, "Dönüşüm seni gerçekten rahatsız etmiş gibi görünüyor."  Joo Dan-Tae sırıtır ve "Ne harika bir kadın"  dediği duyulur. Fragman, "Henüz hiçbir şeye başlamadım"  sözleri ile biter.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Return" ve "Take Care of Us, Captain" dizilerinin yönetmeni Joo Dong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol " ve "Unni Is Alive" dizilerini kaleme alan Kim Sun-Ok yapmaktadır. Yönetmen Joo Dong-Min ve Senarist Kim Sun-Ok daha önce birlikte "The Last Empress" dizisinde birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümü, 19 Şubat’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)