Son Na-Eun "Human Disqualification" Dizisinin Kadrosunda Katıldı

  Rüzgar Esintisi   |     13-01-2021, 14:35

Son Na-Eun, başrolünü Jeon Do-Yeon ve Ryu Jun-Yeol’un paylaştığı, "No Longer Human" ("Human Disqualification") adlı yeni bir dizide rol alacak.

Dizi, 40 yaşındaki bir kadın (Jeon Do-Yeon) ile 27 yaşındaki bir adamın (Ryu Jun-Yeol) etrafında dönmektedir. Kadın hayalet bir yazar olarak çalışmaktadır. Hayatında hiçbir konuda başarılı olamamıştır. Hiçbir işe yaramadığını düşünmektedir ve daha böyle nasıl devam edeceği konusunda endişeleri vardır. Adam hiçbir şeyde başaralı olamayacağından ve kendini bulamayacağından korkmaktadır.

Son Na-Eun’un dizide hangi karakteri canlandıracağı konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Dizinin yönetmen koltuğunda, 2019 yapımı "The Present", 2019 yapımı "Forbidden Dream" ve 2016 yapımı "The Last Princess" filmlerinin yönetmeni oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2014 yapımı "My Love, My Bride" ve 2013 yapımı "Hope" filmlerini kaleme alan Kim Ji-Hye yapmaktadır.

Dizinin hangi yayın kanalı ile izleyicisiyle buluşacağı ve yayın tarihi henüz belirsiz.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…