Song Ji-Hyo Yeni Bir Mini Dizide Rol Alacak

Song Ji-Hyo, "Come to the Witch's Restaurant" adlı yeni bir mini dizide başrol karakteri canlandıracak.

Kyobo Kitap Merkezi'nin üçüncü hikaye yarışmasında 'Büyük Ödül'e layık görülen 'Manyeosikdangeuro Oseyo' adlı bir romandan uyarlama olan dizi, kendi ruhlarını satmak zorunda olsalar dahi başka bir hayat yaşamak isteyen insanların dileklerini yerine getiren yemekler satan bir restoranın etrafında dönmektedir.

Song Ji-Hyo dizide bir cadı olan Jo Hee-Ra karakterini canlandıracak. İşlettiği restorandaki yemeklerle insanların dileklerini yerine getirir. Ancak dileklerini yerini getirmek karşılığında, müşterileri istediği bir şeyi ona vermek zorundadır. Gizemli birisidir. İnsanlar onun adı dışında hakkında hiçbir şey bilinmemektedir ve soğuk bir kişiliğiyle çarpıcı bir görünüme sahiptir.

Ayrıca dizide rol alması için Nam Ji-Hyun ve Chae Jong-Hyeop diziden teklif götürüldüğü bilinmektedir.

Nam Ji-Hyun eğer teklifi kabul ederse 28 yaşında sıradan biri olan Jung Jin karakterini canlandıracak. İyi bir hayata sahipken erkek arkadaşı onu terk eder ve işinden kovulur. Daha sonra annesi ile bir restoran açmaya karar verir. Ancak çok geçmeden restoran iflas eder ve annesi kırsala taşınır. Yalnız kalan Jung Jin, restoranını kiralamak isteyen Jo Hee-Ra (Song Ji-Hyo) ile karşılaşır. İlk başlarda Jo Hee-Ra’ya şüpheci bir şekilde yaklaşsa da kısa süre sonra birlikte çalışmaya başlar ve restoran popüler bir hale gelir.

Chae Jong-Hyeop eğer teklifi kabul ederse dizide Genel Eğitim Geliştirme testine girmeye hazırlanan bir öğrenci olan Lee Gil-Yong karakterini canlandıracak. Lisedeyken tek hayali uzun mesafe koşucusu olmak için üniversitede bir beden eğitimi bölümüne girmekti. Beklenmedik bir olay yaşanır ve yüzü koyun düşer. Menisküsündeki yırtılma nedeniyle atletizm sporcusu olma hayalinden vazgeçmek zorunda kalır ve tüm dünyası başına yıkılır.

Toplam 8 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümü TVING ekranlarında bu yıl içinde yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)