Jung Jae-Young ve Moon So-Ri Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Jung Jae-Young ve Moon So-Ri, MBC’nin "No One But a Madman" ("Out of Your Mind") adlı yeni dizisinde birlikte rol alacak.

Dizi, orta-yaşlı bir grup insanın çalışma hayatlarını konu almaktadır.

Jung Jae-Young dizide deneyimli bir mühendis olan Choi Ban-Seok karakterini canlandıracak. 'Hanmyung Electronics' adlı bir şirkette geliştirici olarak çalışmaktadır. Sakin, esprili ve sıcak kalpli birisidir. 22 yıllık kariyer hayatında işsiz kalma krizi ile karşı karşıya kalır. Bu yüzden çalıştığı şirkette hiçbir tecrübesinin olmadığı personel departmanına transfer olmayı kabul eder. Ancak personel departmanında hayatta kalmaya ve bu işi bırakmamaya kararlıdır.

Moon So-Ri dizide 'Hanmyung Electronics' adlı şirketinin bir çalışanı olan Dang Ja-Young karakterini canlandıracak. Personel departmanının lideridir. Tam bir işkoliktir ve hayali şirketin ilk kadın yöneticisi olmaktır. Choi Ban-Seok (Jung Jae-Young), personel departmanına transfer edildiğinde onunla ne yapacağı konusunda hiçbir fikri olmaz. Ancak birlikte çalışmaya başladığında yavaş yavaş hayatı değişir.

Dizinin yönetmen koltuğunda iki isim oturmaktadır: Kim Keun-Hong ve Choi Jung-In. Yönetmen Kim Keun-Hong daha önce "Welcome 2 Life", "The Great Queen Seondeok", "Lee San, Wind of the Palace" ve "Prince of the Legend" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin senaristliğini "Witch’s Court" ve "The Time We Were Not In Love" dizilerini kaleme alan Jung Do-Yoon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)