Soo-Ae ve Kim Kang-Woo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Soo-Ae ve Kim Kang-Woo, JTBC’nin "Duke City" ("Gong Jak City") adlı yeni dizisinde birlikte başrol karakteri canlandıracak.

Psikolojik-gerilim-gizem türündeki dizi, Güney Kore'nin siyasi ve finansal dünyasının dizginlerini elinde tutan büyük bir holdinge ait sanat müzesinin arka planında geçen olayları konu almaktadır.

Soo-Ae dizide Sungjin Grubu'nu yöneten ailenin ikinci gelini olan Yoon Jae-Hee karakterini canlandıracak. Sungjin Kültür Vakfı'nın başkanı ve Sungjin Group'a ait sanat müzesi Space Jin'den sorumludur. Yoksulluğun aşka zarar verdiğine ve istikrarlı bir gelirin istikrarlı bir hayata yol açtığına inanarak, uzun süredir beraber olduğu sevgilisini bir kenara atmayı seçer ve Sungjin Group'un gayri meşru oğlu Jung Joon-Hyuk ile evlenir. Kocasını Güney Kore’nin başkanı yapmak için geleceğin Başsavcısı ile birlik olur ve Sungjin Group'a karşı bir savaşa girer.

Kim Kang-Woo dizide Sungjin Grubu'nu yöneten ailenin gayri meşru çocuğu olan Jung Joon-Hyuk karakterini canlandıracak. Kendi hayran kulübüne sahip popüler bir spiker olmasına karşın Sungjin Grubu'nun gayri meşru oğlu olarak etiketlendiği için aşağılık kompleksi duymaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Mystic Pop-Up Bar", "The Package" ve "What Happens to My Family?" dizilerinin yönetmeni Jeon Chang-Geun oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın ikinci yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)