Do Kyung-Soo Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  Hamlet   |     15-02-2021, 14:17

Do Kyung-Soo bir sonraki oyunculuk projesini "Secret" olarak seçti.

Film, 2008 Tayvan yapımı "Secret" adlı bir filminin Kore uyarlaması olacak.

Romantik-fantastik türündeki film, transfer olduğu yeni lisede, gizemli bir melodi çalan bir kız öğrenci ile tanışan bir piyona dâhisinin etrafında dönmektedir. Erkek lisesinden transfer olduğu yeni okulunun ilk gününde bir piyano sesi duyar ve müziği takip eder. Piyano sesi eski bir uygulama odasından geliyordur. Orada gizemli bir müzik çalan bir kız öğrenci ile karşılaşır.

Do Kyung-Soo filmde erkek başrol karakteri canlandıracak. Kadın başrol karakteri canlandıracak oyuncu henüz belirlenmedi. Kadın oyuncu düzenlenecek seçmeler ile belirlenecek.

Do Kyung-Soo askerden terhis olduktan sonra kadrosuna katıldığı "The Moon" filminin çekimlerine devam ediyor.

Filmin yönetmen koltuğunda "The Last Princess" ve "You Call It Passion" filmlerinin yapımlarında çalışmış olan Seo Yoo-Min oturmaktadır.

"Secret" filminin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…