"Love Alarm 2" Dizisinin İlk Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     23-02-2021, 14:36

"Love Alarm" dizisinin beklenen 2. sezonunun beş karakter afişi yayımlandı.

Aynı adı taşıyan popüler bir webtoondan uyarlanan dizi, yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir. İlk sezonda, Kim Jo-Jo (Kim So-Hyun), Hwang Sun-O (Song Kang) ve Lee Hye-Young’un (Jung Ga-Ram) insanların aşklarını yalnızca uygulama aracılığıyla ifade edebilecekleri bir dünyayla karşı karşıya kaldıklarında neler olduğu anlatmıştı.

Kim So-Hyun’un yayımlanan afişinde, "İlk kez ondan hoşlandığımı itiraf ettim"  yazmaktadır.

Jung Ga-Ram’ın yayımlanan afişinde, "O şey çalmasa bile umrumda değil"  yazmaktadır.

Song Kang’ın yayımlanan afişinde, "Bundan sonra sadece gözlerine güveneceğim"  yazmaktadır.

Badge Kulübü'ne girmeye çalışan Park Gul-Mi (Go Min-Si), beklenmedik bir durumda aşk alarmının çaldığını duyunca şaşırmış görünüyor. Onun karakter afişinde, "Şimdi mi? Neden? Hangi noktada?"  yazmaktadır.

Hwang Sun-O ile çıkan ama hala Kim Jo-Jo'ya karşı hisleri olduğunu bilen Lee Yook Jo (Kim Si-Eun), "Bu duyguyu biliyorum. O yakıcı duyguyu nasıl yenersiniz… " y azmaktadır.

"Love Alarm 2", 12 Mart’ta, Netflix platformu aracılığıyla yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…